Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výlet 2. a 3. třídy

6. 6. 2018

Žáci 2. a 3. třídy navštívili 30. 5. 2018 areál Beruška u Počátek. Byly naplánovány tyto aktivity: cesta pralesem – plnění  netradičních úkolů, zajímavé překážky, sumo aréna – netradiční zápasy v sumo oblecích, paintball – bojovky na paintballovém hřišti a lanové centrum – zdolávání lanových překážek.

Hned po příjezdu byli žáci rozděleni do dvou skupin, ve kterých se těchto disciplín zúčastnili. Mezi činností poobědvali opečené buřty. Žáci se většinou těšili na paintball, který si náležitě užili. Všechny aktivity se jim líbily, ale největší dojem v nich zanechalo lanové centru, kde mnozí překvapili sami sebe. Nejprve  zdolávali nízký Beruščí okruh (cca 2 m nad zemí), který byl sestaven z 19 různých překážek, včetně pavoučí sítě. Kdo zvládl Beruščí okruh, mohl se vydat na Tarzanovu stezku, která byla ve výšce nad 10 m. Zde bylo 20 překážek. Máme 7 Tarzanů smiley

Většina dětí zakončila lezení Bláznovou lanovkou, což je sjezd na laně dlouhém 30 m ve výšce 8 metrů. Domů se vraceli nadšeni a plni dojmů.

Třídní učitelky Ivana Misařová a Markéta Veselá

 

Náhledy fotografií ze složky Výlet 2. a 3. třídy