Jdi na obsah Jdi na menu
 

Výlet 1. + 2. třída - ZOO Jihlava

8. 6. 2017

7. 6. 2017 byli žáci 1. a 2. třídy na výletě v ZOO Jihlava. Nejdříve se každá třída zúčastnila výukového programu. Prvňáci měli téma "ZOO v krabici II" , kde se hravou formou seznámili podrobněji s medvědy, opicemi, tygry, hady a papoušky. Druháci měli téma "Mazlíčci". Společně si připravili terárium a klec pro domácí mazlíčky a plno zvířátek si pohladili. Seznámili se s tím, co všechno takový mazlíček potřebuje. Největším zážitkem pro obě třídy byl osobní kontakt s hadem. smiley Pak následovalo komentované krmení dravců, kde dravci předvedli své letecké umění. Dál následovala prohlídka ZOO. Celý výlet proběhl bez komplikací a všichni byli s výletem spokojeni.
                                                                    Ivana Misařová a Markéta Veselá

 

Náhledy fotografií ze složky Výlet 1. + 2. třída - ZOO Jihlava