Jdi na obsah Jdi na menu
 

Volejbal smíšených družstev - Třešť

24. 11. 2016

          Dne 23. listopadu se konal další z turnajů Regionálního poháru, tentokrát se jednalo o  turnaj smíšených družstev ve volejbale, který se uskutečnil v městské hale v Třešti. Na turnaj bylo vybráno celkem 14 nadějných volejbalistů a volejbalistek z naší školy, kteří měli chuť reprezentovat naší školu. Mezi velkou převahou týmů z Telče a (nakonec vítězným) týmem pořádající ZŠ Třešť, podali naši žáci velice slušný výkon a zejména po bojovném zápase se ZŠ Hradecká Telč, kterým byli vyrovnaným soupeřem, obsadili celkové 4. místo, se ziskem 3 bodů. K obhajobě loňského úspěchu jim chybělo opravdu málo.

          Všem zúčastněným patří velký dík za jejich bojovný výkon a pochvala za vzornou reprezentaci školy! Dominik Habermann

volejbal.jpg