Jdi na obsah Jdi na menu
 

Vánoční koncert 2017

24. 1. 2018

K našim tradičním školním akcím patří vánoční koncert, který se uskutečnil ve čtvrtek 21. prosince 2017 od 17:00 v Kulturním domě Nová Říše.

Vystoupily všechny třídy naší školy, obě oddělení školní družiny a hudební kroužky. Program, který si připravili žáci se svými vyučujícími, byl velmi pestrý. Mohli jsme vidět taneční vystoupení, divadelní scénky, básničky a písničky s vánoční tématikou nebo vystoupení školního sboru a dvě skupiny kytarového kroužku. Všechna vystoupení byla velmi povedená. Všichni, kdo se podíleli na přípravě koncertu, si zaslouží velké dík, protože podle zhlédnutí představení lze říci, že s tím měli opravdu práci. smiley

                                                                                                                                          Hana Petrů, zř.

 

Náhledy fotografií ze složky Vánoční koncert 2017