Jdi na obsah Jdi na menu
 

Učitelé vs žáci 2019

15. 1. 2020

           Dne 20. 12. 2019, v poslední den před vánočními prázdninami se už 4. rokem konalo tradiční sportovní klání mezi učiteli a žáky. Jako každý rok, i letos se proti sobě utkaly obě reprezentace ve florbalu a basketbalu. Již před prvním utkáním ve florbalu bylo jasné, že loňské absolutní vítězství žáků v obou sportech budou chtít učitelé svým protihráčům oplatit, ale naproti tomu, výsledky florbalistů v letošním školním roce napovídaly, že tým žáků bude mít velkou kvalitu. A výsledek florbalového utkání to jen potvrzoval. Převaha žáků byla hned od počátku velká, utkání nakonec dopadlo jednoznačným rozdílem 10:2 pro reprezentaci žáků. Basketbalové utkání bylo o poznání vyrovnanější a i učitelé předváděli své velké kvality. V první půli utkání se ujali dokonce vedení, ale v druhé půli kvůli docházejícím silám a zároveň díky zlepšené střelbě žáků nakonec svůj náskok ztratili a ani 2 trestné hody v poslední minutě utkání nevedly k vítězství učitelů. Konečný výsledek - 29:28 pro reprezentaci žáků. Ti se tedy i po roce mohli radovat z celkového vítězství ve vánočním turnaji a nelze jim než poblahopřát k srdnatému výkonu. Učitelé mohou být alespoň hrdí na to, že jsou jejich žáci v dobré sportovní kondici a musí doufat, že své výkony předvedou i v turnajích s ostatními školami.

Dominik Habermann

 

Náhledy fotografií ze složky Učitelé vs žáci