Jdi na obsah Jdi na menu
 

Talentová soutěž v psaní na klávesnici

18. 12. 2015

Naše škola se zúčatnila 2. prosince 2015 třetího ročníku talentové soutěže v psaní na klávesnici, které pořádala GOB a SOŠ Telč. Na soutěži jsme se setkali s manželi Zaviačičovými. Pan Jaroslav Zaviačič, je vícemistrem světa v psaní na psacím stroji a autorem propracované metody výuky psaní na klávesnici ZAV. Paní Helena Zaviačičová je devítinásobnou mistryní světa v psaní na klávesnici a současně držitelkou světového rekordu v rychlosti psaní. Zážitkem pro soutěžící i hosty bylo její krátké vystoupení, ve kterém předvedla svoje umění při opisu a diktátu.
Vlastní soutěž žáků trvala 30 minut, během nich se soutěžící snažili absolvovat co nejvíce cvičení v programu ZAV. Naše škola se umístila na 3 místě. Nejlépe si vedl za školu žák Jakub Kotlár. Umístil se na devátém místě.

Jana Šalandová

 

Náhledy fotografií ze složky Talentová soutěž v psaní na klávesnici