Jdi na obsah Jdi na menu
 

Spaní ve škole

21. 6. 2019

Již druhým rokem se v pátek 21. 6. konala akce, při které žáci páté a šesté třídy přespávali ve škole. Šesťáci si pro děti z páté třídy připravili program, který obsahoval soutěže, stezku odvahy a nechybělo ani pasování páťáků na šesťáky. Všichni žáci páté třídy dostali tričko, diplom a šerpu a po slavnostním pasování si připili rychlými špunty. Pasována byla i paní učitelka Plunderová na budoucí třídní učitelku šesté třídy. Spát se šlo až pozdě v noci. Pátá třída s paní učitelkou Šťastnou přespaly na školní zahradě pod širákem. Šesťáci s paní učitelkou Nechvátalovou si ustlali v tělocvičně.
Ráno nás čekala už jenom snídaně, závěrečný úklid a odchod domů. Spaní ve škole bylo pro všechny zúčastněné jedním z mnoha zajímavých zážitků, které děti na naší škole mohou absolvovat.
Hezké prázdniny Vám přeje:                                                                           

Bronislava Nechvátalová.

 

Náhledy fotografií ze složky Spaní ve škole