Jdi na obsah Jdi na menu
 

Rocková hudba a drogy

23. 3. 2016

Dne 18. 3. 2016 byl na naší škole uskutečněný hudební výchovně-preventivní program.

V programu „Zdraví máme jenom jedno“ pro první stupeň si děti poslechly písničky z pohádek i novinky z hitparád. Témata byla zaměřena na prevenci šikany a kyberšikany, dále podpora volnočasových aktivity a zdravého pohledu na svět bez alkoholu, tabáku a drog.

Druhý stupeň měl program s názvem „ Hudbou k lepší společnosti bez drog, šikany a násilí“. Tento „rockový koncert“ žákům představil významné hudební osobnosti, jejich život, tvorbu a u většiny z nich i následky nesprávného životního stylu.

Program byl energický, zajímavý a výborně zpracovaný. Všem se velice líbil. Děkujeme! smiley M. Veselá

 

Náhledy fotografií ze složky Rocková hudba a drogy