Jdi na obsah Jdi na menu
 

Projekt 72 hodin - Sběr kaštanů

17. 10. 2016

V letošním školním roce se naše škola poprvé zapojila do Projektu 72 hodin, který je určen dětem i rodičům, mladým lidem, neziskovým organizacím, ale i neformálním skupinám a jednotlivcům, zkrátka všem, kteří podporují myšlenku dobrovolnictví a není jim cizí nezištně pomoci druhým, nebo svému okolí.

Náš projekt byl zaregistrován v kategorii příroda pod názvem: „Sběr kaštanů“. Sběrným místem byla naše škola. Projekt byl otevřený. To znamená, že se do něj mohl zapojit kdokoliv (děti, jejich rodiče, obyvatelé obce …) každý, kdo má rád přírodu a není mu lhostejný osud zvířat.

Nasbírali jsme 478 kg kaštanů. Kaštany jsme předali mysliveckým spolkům. Věříme, že si na nich zvířátka v zimě pochutnají.

Děkujeme všem sběračům kaštanů. Udělali jste dobrou věc.

                                                      Bronislava Nechvátalová, Ivana Misařová

 

Náhledy fotografií ze složky Projekt 72 hodin - Sběr kaštanů