Jdi na obsah Jdi na menu
 

Přednáška Policie ČR 2019

8. 10. 2019

          Dne 3. 10. 2019 se uskutečnil preventivní program POLICIE ČR pro 1. stupeň na tato témata:

  • 1. – 3. třída – Základní pravidla chování při setkání s cizími lidmi, Bezpečná ulice a dětské hřiště, Nález nebezpečných věcí a Sám doma. Cílem programu bylo prohloubit znalosti dětí v oblasti vlastního bezpečí.
  • 4. – 5. třída – Co dělat v případě zranění člověka, Když se ztratím, Když jsem sám doma, Základy bezpečí na internetu, Neznámý člověk. Cílem programu bylo seznámení dětí s nástrahami a nebezpečími, která číhají všude kolem nás.

          Dětem se program líbil, některé situace si mohly samy vyzkoušet. Setkání s policisty bylo pro děti zajímavé i poučné.

 

 

Jana Šimková, Markéta Veselá

 

Náhledy fotografií ze složky Přednáška Policie ČR 2019