Jdi na obsah Jdi na menu
 

Po roce opět v knihovně

14. 5. 2017

          Žáci 2. třídy navštívili knihovnu. V loňském roce všichni dostali průkazku čtenáře a někteří jsou pravidelnými návštěvníky. Přišli jsme se podívat, co je zde nového. Paní Dorňáková si pro děti připravila čtení z nové zajímavé knihy. Žáci si vyzkoušeli své znalosti pohádkových postav a prohlédli spoustu knih. Někteří už se těší na noc v knihovně. V prostorách kulturního domu jsme zhlédli výstavu výtvarných prací žáků naší školy. smileyIvana Misařová

 

          Jako každý rok, tak i letos žáci 4. třídy navštívili dne 28. 4. 2017 místní knihovnu. Některé z dětí jsou zde pravidelnými návštěvníky a tak dobře vědí, jak to v knihovně chodí. Ostatní s chodem knihovny seznámila vedoucí knihovny paní Dorňáková. Pro děti si připravila spoustu knih a žáci poznávali jejich autory a ilustrátory. Knihy byly zaměřeny na dobrodružné příběhy a příběhy ze života dětí. Každý měsíc do knihovny přibydou nové knihy a z jedné z nich nám paní Dorňáková připravila ukázku. Všichni se zapojili do čtení a nakonec si prohlédli knihy a časopisy, které je zajímaly.  Jana Šimková

 

Náhledy fotografií ze složky Malý čtenář - knihovna