Jdi na obsah Jdi na menu
 

Olympijský víceboj 2018

31. 1. 2018

31. ledna 2018 se uskutečnil na naší škole již 2. ročník školní akce s názvem - Olympijský den. Jednalo se o sportovní akci, při které měli žáci možnost vylepšovat své výsledky v disciplínách Sazka olympijského víceboje. Ten na celé škole probíhá po celý rok a žáci se v něm zlepšují v netradičních disciplínách, jako například v postoji čápa (na 1 noze), v leh-sedech, skocích z místa nebo hlubokém předklonu. Akce se během 3 dopoledních hodin zúčastnili žáci 1. stupně a podle ohlasů se jim strávený čas v tělocvičně nad vylepšováním svých výkonů velice líbil.  

                                                                                                                                         Dominik Habermann

 

Náhledy fotografií ze složky Olympijský víceboj 2018