Jdi na obsah Jdi na menu
 

Olympiáda z Čj - školní kolo 2017

28. 11. 2017

       Ve čtvrtek 23. listopadu 2017 se vybraní žáci naší školy zúčastnili školního kola olympiády v českém jazyce. Olympiáda se skládala ze dvou částí. První část byla teoretická, kde žáci plnili zadané úkoly, které byly poměrně obtížné. Druhá část byla slohová na téma Stalo se to minulý týden. Děti mohly použít volný slohový útvar. Většina žáků si zvolila vypravování. Za obě části dohromady bylo možno získat maximálně 34 bodů.

       Dvě nejlepší řešitelky Alena Šimková a Terezie Pátková z 9. třídy postupují do okresního kola, které proběhne 5. února 2018 v Jihlavě.

       Všem dětem děkuji za účast a snahu a postupujícím děvčatům gratuluji k dosaženým výsledkům.              

         

 

                                                                                                         Hana Petrů, zř.