Jdi na obsah Jdi na menu
 

Namaluj si svého tygra

1. 12. 2017

       V průběhu měsíce listopad se žáci celého prvního stupně zúčastnili soutěže "Namaluj si svého tygra", kterou zorganizovali autoři knih (Tygr dělá uááá uááá..., Jak se krotí tygr a knihy Jak se domluvit s tygrem) Kamila a Petr Kopsovi.

namaluj_si_sveho_tygra.jpg

 

Smyslem soutěže bylo ukázat dětem existenci tygřího světa v každém z nás. Podpořit děti v pochopení, že tento tygr v nás je něco přirozeného, co se dá pozitivně rozvíjet. Soutěž měla za úkol podpořit v dětech schopnost stát se krotitelem svého vlastního tygra a převzít za něj zodpovědnost. Děti nesoutěžily jako jednotlivci. Soutěží vždy celá třída jako celek.

Všichni žáci vytvořili krásná díla. K nejpovedenějším patří kresba Ondřeje Daňhela.

 

ondra-d.nw.jpg


Na ukázky tvorby jednotlivých tříd se můžete podívat níže

Děkuji paním učitelkám Libušce Ampapové, Ivaně Misařové a Martině Skalické za realizaci soutěže.