Jdi na obsah Jdi na menu
 

Lyžařský kurz 2020

17. 2. 2020

           Ve dnech 3. 2. 2020 do 7. 2. 2020 se žáci ze 7. až 9. třídy zúčastnili lyžařského výcviku na Čeřínku.

           Přes tento termín, kdy mělo být dostatek sněhu, nám první den moc přáno nebylo, přesto jsme se na svah dostali. Následující den už se počasí změnilo a napadlo nám asi 10 cm sněhu, k tomu se přidalo trochu mrazu a požitek na svahu byl od první dne uspokojující. Ubytování jsme měli v turistické chatě Čeřínek. Každé ráno jsme tělo rozpohybovaly od chaty až ke svahu. Po obědě následovaly další lekce lyžování. Možnost lyžování byla i ve večerních hodinách. V průběhu výcviku si pokročilý lyžaři zdokonalili své schopnosti a ti co to neuměli, tak se naučili. Jsme moc rádi, že se děti zúčastnili a doufáme, že je schopnost sjíždět svah neopustí a budou se lyžování nadále věnovat.

           Ze začátku u některých jedinců pády nastaly, přesto se celý výcvik obešel bez zranění a incidentů.

 

Jakub Šimek, Eva Nehybová

 

Náhledy fotografií ze složky Lyžařský kurz 2020