Jdi na obsah Jdi na menu
 

Karneval s předškoláky

31. 1. 2018

31. ledna 2018 uspořádali žáci deváté třídy karneval pro děti.  Karneval byl zorganizován v rámci projektu Předškoláckých skupinek, který na naší škole již třetím rokem funguje. Smyslem celé akce je, aby se děti předškolní třídy začaly seznamovat zábavnou formou s prostředím základní školy a poznaly se se svými budoucími kamarády. J Deváťaci pro děti nachystali celkem deset stanovišť, kde děti plnily úkoly – skákání v pytli, chytání rybiček, malování poslepu, … Na konci celé cesty je všechny čekala sladká odměna. Předškoláci, prvňáčci i druháčci si celé dopoledne krásně užili v nádherně připravených maskách! smiley

 

                                              Hana Petrů, zř.

 

Náhledy fotografií ze složky Karneval s předškoláky