Jdi na obsah Jdi na menu
 

Divadelní představení v anglickém jazyce: Jack and Joe

20. 11. 2018

           Ve čtvrtek 15. listopadu navštívili zájemci ze 7., 8. a 9. ročníku divadelní představení v anglickém jazyce s názvem Jack and Joe, které se konalo v DKO Jihlava. Žáci se mohli přesvědčit, že mluvené angličtině docela dobře rozumí, a zároveň si rozšířili slovní zásobu.       

           Hra byla zajímavá a vtipně pojatá. Ze zdánlivě neškodné situace v životě dvou bratrů se před námi odehrál příběh nabitý akcí, ve kterém šlo o záchranu života i se všemi peripetiemi, které s tím mohou souviset. Velké množství divadelních postav dodalo divadelní hře dynamiku.

           Žákům se hra líbila. Pokud by přišla nová nabídka anglického divadla, určitě ji rádi využijeme.

Bronislava Nechvátalová, Jana Plunderová