Jdi na obsah Jdi na menu
 

Divadélko pro školy - nové vystoupení

24. 1. 2018

Nový kalendářní rok jsme zahájili divadelním představením, které proběhlo 8. ledna 2018 v tělocvičně naší školy. Jako již v předchozích letech k nám přijelo Divadélko pro školy. Připravili si pro nás dvě představení.

První z nich bylo určené pro první stupeň a jmenovalo se Africká pohádka aneb Podivuhodná dobrodružství doktora Holuba. Dětem se představené velmi líbilo, nejen protože bylo vtipně připravené, ale plné krásných kulis.

Druhé představení s názvem Legenda Voskovec a Werich aneb Příběh Osvobozeného divadla nás velice zábavnou formou provedlo celou tvorbou Voskovce a Wericha a jejich divadelními hrami. Celá hra byla velice vtipně udělaná. Děti druhého stupně bavila a odnesli si i spoustu užitečných informací, které se jim jistě neztratí.

                                                                                                                                                         Hana Petrů, zř.

 

Náhledy fotografií ze složky Divadélko pro školy - nové vystoupení