Jdi na obsah Jdi na menu
 

Den maminek 2018

28. 5. 2018

Každoročně druhou květnovou neděli slavíme Den matek. Letos připadl termín na 13. května 2018, a tak jsme se všichni sešli v Kulturním domě v Nové Říši a společně tento svátek oslavili.

Žáci všech tříd, dvou oddělení školní družiny, školního sboru a kroužku hry na kytaru si připravili pro všechny maminky, babičky, tetičky a všechny, kteří se přišli podívat bohatý program. Celým představením nás provázeli žáci 9. třídy Terezie Pátková a Dominik Kadlec. Program byl doopravdy velmi pestrý. Mohli jsme zhlédnout několik tanečních vystoupení, divadelní scénky, pěvecké vystoupení sboru, kytarový kroužek a poslechli si několik básniček pro maminky, které k celé akci neodmyslitelně patří. Závěrečným vystoupením bylo předtančení žáků 9. třídy, které v únoru předvedli na plese školy.

Děkujeme všem učitelům a žákům za vynaložené úsilí s přípravou programu. Věřím, že se všichni dobře bavili a těším se na další akci, při které se setkáme.

Hana Petrů, zř.

 

Náhledy fotografií ze složky Den maminek 2018