Jdi na obsah Jdi na menu
 

Den dětí 2019

17. 6. 2019

Den dětí, který připadl v letošním školním roce na sobotu, jsme ve škole s dětmi oslavili v pondělí 3. června 2019.

První stupeň byl rozdělený do několika skupin napříč všemi třídami prvního stupně a společně se snažili plnit úkoly na stanovištích, které pro ně připravili paní učitelky a vychovatelky. Na celé trase překonávaly mnoho překážek, jako je chytání rybiček, slalom, přenášení pingpongového míčku, poznávání obrázků nebo chůzi na chůdách, která dala některým dětem opravdu zabrat. Všichni si však ve skupině snažili pomáhat, a tak se všechno dobře zvládlo. Místo svačiny si děti opekly buřty a na závěr dostaly malý balíček sladkostí.

Na druhém stupni probíhal tento den trošku v jiném duchu. Každé z dětí mělo své dopoledne rozdělené na dvě části, dvě činnosti, které si sami vybraly a kterých se účastnily. Připravený program byl opravdu pestrý – vaření, výroba keramiky, chemické pokusy, karaoke, přírodovědné kvízy, ping pong, basketbal a další. Na závěr dne byli všichni také odměněni balíčkem sladkostí.

Nabídka byla opravdu pestrá, a proto věřím, že si toto netradiční dopoledne všichni užili.

Děkuji všem za organizaci celé akce.

 

Náhledy fotografií ze složky Den dětí 2019