Jdi na obsah Jdi na menu
 

Autorské čtení s Petrou Braunovou

28. 5. 2018

       Ve středu 2. května 2018 do naší školy zavítala spisovatelka Petra Braunová. Petru Braunovou můžeme znám jako autorku knih např. Rošťák Oliver, Kuba nechce spát, Jak se Vojta ztratil, O chlapci, který spadl z nebe a mnohých dalších.

       Paní Braunová si připravila autorské čtení pro 1. – 4. třídu, kde dětem nejenom četla, ale také s nimi besedovala a ukázala jim, jak bezvadné může být číst. Žákům se její vystoupení velmi líbilo, mohli si i některé knížky paní spisovatelky objednat, a pokud již nějakou vlastnili, paní Bauerová jim ji ochotně podepsala a připsala krátké věnování.  Paní Braunové lze jenom poděkovat za to, že ochotně navštívila naší školu a dokázala také trochu motivovat malé čtenáře k četbě knih.            

Hana Petrů, zř.

 

Náhledy fotografií ze složky Autorské čtení s Petrou Braunovou