Jdi na obsah Jdi na menu
 

Akce Čistá Vysočina

13. 5. 2019

           Kraj Vysočina v rámci projektu Zdravý Kraj Vysočina a MA21 vyhlásil již XI. ročník úklidu prostranství u silnic našeho kraje s názvem ČISTÁ VYSOČINA.

           Naše škola se do tohoto projektu již podruhé zapojila. V úterý 16. dubna 2019 vyrazili žáci pátých až devátých tříd kolem silnic ústících z Nové Říše. Byli vybaveni pytli, rukavicemi a reflexními vestami a vyčistili dané úseky našich komunikací.

           Akci děti hodnotily jako velmi povedenou, protože jim vyšlo opravdu pěkné počasí a po návratu konstatovaly, že množství odpadků, které u silnic našly, je překvapilo a udivilo. Na některých místech byly objeveny dokonce černé skládky.

           Žákům i vyučujícím děkujeme, že se akce ochotně zúčastnili a jsme rádi, že se ochotně těší na další ročník.

 

                                                                                                                                                         Mgr. Hana Petrů

 

Náhledy fotografií ze složky Akce Čistá Vysočina