Jdi na obsah Jdi na menu
 

Adaptační kurz 6. třídy

13. 9. 2017

           Od 6. do 8. září se zúčastnili žáci 6. ročníku adaptačního kurzu na faře ve Staré Říši. Spolu se svým novým třídním učitelem p. uč. Habermannem a panem učitelem Cvrčkem se ráno vydali pěšky do Staré Říše a až do pátečního poledne byl pro ně nachystán bohatý program. Ten byl naplánován tak, aby se mohli žáci celé třídy lépe poznat, vyzkoušet si, jaké to je spolu strávit několik dni mimo školní výuku a zažít společně nové výjimečné zážitky. Stmelovací hry pak měly pomoct celé třídě vytvořit lepší „tým“, který bude moci během školního roku lepší spoluprací čelit náročným úkolům a požadavkům nového školního roku. A tak se žáci mohli seznámit se zcela novými hrami, užili si večer při táboráku, absolvovali spolu výlet do Telče, kde se kromě telčských památek seznámili s fenomenální hrou geocaching a čtvrteční večer se nesl v duchu velké noční hry. Zkrátka teambuildingový program adaptačního kurzu byl velice pestrý a i bezprostřední hodnocení žáků bylo velice pozitivní.

Dominik Habermann

 

          Děkuji panu učiteli Habermanovi za zrealizování adaptačního kurzu. Ohlasy jsou mezi žáky pozitivní a věřím, že to celé třídě i třídnímu učiteli prospělo. smiley

Vojtěch Vrána, řš.

 

Náhledy fotografií ze složky Adaptační kurz 6. třídy