Jdi na obsah Jdi na menu
 

Adaptační kurz 6. třídy (2020)

18. 9. 2020

Ve dnech 9.-11. září se uskutečnil adaptační kurz žáků 6. třídy na faře ve Staré Říši. Celý kurz proběhl v duchu vzájemného poznávání, spolupráce a týmového ducha. Zúčastnilo se ho celkem 15 žáků 6. třídy a 2 pedagogičtí pracovníci. V rámci programu proběhly nejrůznější soutěže, stmelovací a sportovní hry i tematický výlet do Telče. Na závěr celého kurzu proběhla noční hra, které se všichni žáci s úspěchem zúčastnili. Byl to pro ně nezapomenutelný zážitek. Podle ohlasů žáků byl celý kurz nadmíru úspěšný, někteří žáci by si ho dokonce v příštím roce rádi zopakovali :) Děkujeme také zaměstnankyním školní jídelny a kolegům ze školy za pomoc při dovážení obědů na faru.

Jaroslava Urbánková, Dominik Habermann

 

Náhledy fotografií ze složky Adaptační kurz 6. třídy (2020)