Poděkování žákům školní družiny - Ježíškova vnoučata

13. 12. 2018

Na školní email přišlo poděkování žákům družiny, kteří se zapojili do akce Ježíškova vnoučata.

Málokdy se stane, že dostaneme děkovný email, proto jsem se rozhodnul, že ho zde uveřejním. smiley

Tímto bych také rád poděkoval našim šikovným družinářkám Heleně Adamové a Evě Nehybové za zorganizování celé akce.

Vojtěch Vrána

-----------------------------------------------------------------------------------

Dobrý den pane řediteli,

chtěla jsem poděkovat a pochválit žáčky, kteří se zapojili do výroby přáníček v rámci akce Ježíškova vnoučata, jejímž organizátorem je Český rozhlas.

Tato přání poputují  k babičkám a dědečkům  do domovů důchodců / pečovatelských domů a dalším zařízením kde jistě přinesou spoustu radosti a dojetí smiley. Udělají tak radost 42 lidem a to za to přeci stojí smiley.

Napadlo mne, že byste možná rád tuhle aktivitu přidal i na stránky školy - v příloze jsem připojila i  fotku.

img_20181212_074846_resized_20181212_075653507.jpg

Přeji Vám pohodový adventní čas