Volejbalový turnaj 9. ročníku

10. 11. 2016

Dne 8. listopadu 2016 proběhl volejbalový turnaj, který organizovala 9. třída. Turnaje se zúčastnili žáci druhého stupně. Žáci 6. a 7. třídy hráli přehazovanou proti žákům 8. a 9. třídy, kteří se statečně potýkali s volejbalem.

Výsledky:           1. místo               6. třída (přehazovaná)

2. místo               9. třída (volejbal)

3. místo               7. třída (přehazovaná)

4. místo               8. třída (volejbal)

do-textu-w.jpg

Děkujeme všem za účast a těšíme se při dalším turnaji.

Náhledy fotografií ze složky Volejbalový turnaj 9. ročníku