Turnaj čtyř škol ve vybíjené

27. 10. 2017

Ve středu 25. 10. 2017 se uskutečnil v tělocvičně turnaj žáků I. stupně ve vybíjené. Protože sportovních akcí pro malé žáky je poměrně málo, oslovili jsme i okolní školy a pozvali je k nám.

Turnaje se účastnily celkem 4 školy. ZŠ Krahulčí, ZŠ Nová Říše, ZŠ Předín a ZŠ Stará Říše. Celkem soutěžilo 94 žáků, ti své zápasy patřičně prožívali a celá tělocvična se otřásala v základech. smiley

Tímto bych chtěl poděkovat zejména kolegyním Janě Šimkové, která turnaj zorganizovala a Martině Skalické, která dělala sudího při všech dvanácti zápasech.

A jak to celé dopadlo? Turnaj probíhal ve dvou skupinách. První skupinou byli žáci 2. + 3. třídy a druhou skupinou byli žáci 4. + 5. třídy. Cílem bylo připravit takový turnaj, který bude zaměřený na to, aby se žáci opravdu vyřádili a aby to všechny bavilo. Doufám, že se nám to podařilo. smiley Zápasy probíhaly 2 x 5 minut. Za vítězství obdrželo družstvo 3 body, za prohru 0 bodů. V případě remízy rozhodovalo celkové množství vybitých hráčů ve svém týmu.

Turnaj ve vybíjené žáků 2. + 3. třídy

0 bodů (32:6)

4.

Gratulujeme vítězným týmům. smiley

Opravdu rád bych poděkoval všem školám za účast a doufám, že podobných akcí uspořádáme více.

Vojtěch Vrána, řš.

Náhledy fotografií ze složky Turnaj čtyř škol ve vybíjené