Softbal

21. 6. 2019

Dne 28. května se zúčastnili žáci naší školy regionálního turnaje v softballu, který pořádala ZŠ Hradecká Telč. Tým složený z holek a kluků ze 7. a 9. třídy dvěma vítězstvími nad telčskými školami získal cenné vítězství v turnaji a potvrdil oblibu a dobré týmové pojetí tohoto sportu na naší škole. Základními pilíři týmu byli – Daniel Novák (nadhazovač), Tomáš Kosorín (catcher) a na pálce exceloval zejména Martin Štěpán, který zejména proti ZŠ Masarykova získal svými odpaly rozhodující body. Dalšími účastníky byli: René Němec, Jakub Pačanda, Daniel Martinů a z holek to byly Adéla Mouricová, Karina Linhová, Kateřina Dvořáková, Kateřina Mouricová a Míša Tomková. Všem účastníkům děkuji za skvělou reprezentaci školy.

soft1.jpg

soft2.jpg