Sběr - druhé kolo

10. 6. 2016

V letošním školním roce jsme nasbírali 11 860 kg papíru a v celkovém pořadí škol jsme se umístili na 14. místě (průměr na osobu byl 78 kg). Ve sběru hliníku jsme obsadili 1. místo se 484 kg. Pomerančové kůry bylo vybráno 80 kg a PET víček 727 kg. Z toho asi 400 kg víček bude věnováno na léčebný pobyt a rehabilitační pomůcky pro Elišku, která trpí dětskou mozkovou obrnou.
Nejlepší sběrači (viz. tabulka)

nejlepsi-sberac.jpg

budou odměněni návštěvou 3D kina. Některé další dobré sběrače čeká sladká odměna ve formě čokolády.
Děkujeme všem zúčastněným a doufáme, že i v dalších letech budete ve sběru pokračovat.

Ivana Misařová, Bronislava Nechvátalová

Rád bych poděkoval paním učitelkám I. Misařové a B. Nechvátalové za jejich obětavou práci při sběru a vůbec za celé zorganizování této akce. Děkuji Vám. smiley

Vojtěch Vrána, řš.

Náhledy fotografií ze složky Sběr - druhé kolo