RideWheel

1. 11. 2016

V říjnu navštívili naší školu členové cyklotrialové show - RideWheel pánové Müller a Šmíd. Nejenže našim žákům povykládali o pravidlech silničního provozu, bezpečném chování na silnici, ale především nám ukázali mistrovské jízdy na kole přes překážky, skoky přes žáky a do výšky přes pásku. Pan Šmíd je držitelem českého rekordu ve skoku s kolem do výšky. Dá se říci, že naše prvňáky by přeskočil z místa. Žáci byli nadšení. Celá akce připomínala spíše jednu velkou diskotéku. Hudba hrála, pánové se vzájemně povzbuzovali a svými triky udivovali publikum. Všichni se náramně bavili i přes nepřízeň počasí. Děkuji panu Müllerovi za organizaci této akce a věřím, že se nevidíme naposledy. smiley Opravdu povedené vystoupení.yes  Vojtěch Vrána,řš.

Náhledy fotografií ze složky Ride Wheel