Nejúspěšnější žáci 2017/18

27. 6. 2018

V letošním školním roce jsme se zúčastnili celkově méně soutěží než v minulém školním roce. Jednalo se pouze o osm vědomostních soutěží, mezi které patřily:

• Olympiáda z matematiky - okresní kolo
  • Matematický klokan
  • Olympiáda z českého jazyka – školní a okresní kolo
  • Biologická olympiáda – okresní kolo
  • Přírodovědný klokan
  • Poznej kraj Vysočinu
  • Požární ochrana očima dětí – výtvarná soutěž

Celkově se vědomostních soutěží účastnilo 15 žáků, což je oproti loňskému roku velký úpadek (vloni se účastnilo 21 žáků). Proto bychom se v tomto směru chtěli trošku zlepšit.

Dále se uskutečnily čtyři sportovní akce:

• Florbal Želetava
  • 2x Florbal Telč
  • Atletický den v Telči

Celkově se sportovních akcí zúčastnilo celkem 32 žáků a po dlouhé době jsme dosáhli výborných výsledků.

Rád bych poděkoval všem žákům, kteří reprezentovali naši školu. Tyto aktivity jsou pro školu velice důležité k tomu, abychom vynikli a ostatní věděli, že se s námi musí počítat, že nejsme žádná ořezávátka, ale zdatní soupeři.

Děkuji všem učitelům, kteří naše žáky na soutěžích provázeli a budu se těšit na spolupráci ve školním roce 2018/2019.

Mgr. Vojtěch Vrána, řš

Náhledy fotografií ze složky Nejúspěšnější žáci 2017/18