Karneval

14. 3. 2019

Opět po roce v rámci předškoláckých skupinek žáci 9. třídy připravili pro své mladší kamarády karneval. Na karneval dorazila předškolní třída mateřské školy a zúčastnily se ho děti první až čtvrté třídy školy základní.

Pro děti byla připravena řada úkolů, které musely splnit a za každý splněný úkol získaly razítko. Mezi těmito úkoly bylo skákání v pytli, střílení na branku nebo běh v holínkách. Všechny děti se moc snažily a po splnění všech úkolů byly odměněny sladkostí.

A co by to bylo za karneval bez tance? Ten samozřejmě také byl a zkušení tanečníci deváté třídy velmi ochotně učili své taneční kousky všechny ostatní. Byl to opravdu karnevalový rej masek.

Děkujeme deváťákům za parádní a bezproblémovou přípravu karnevalu a jsem velmi ráda, že se jim tak vydařil.

Hana Petrů

Náhledy fotografií ze složky Karneval