Florbalový úspěch

5. 12. 2017

Tento týden zaznamenali žáci naší školy 2 vynikající úspěchy v rámci turnajů regionálních pohárů ve florbalu.

V úterý 28. listopadu se týmy mladších a starších žáků vydali na miniturnaj do Želetavy, kde poměřili síly s týmy Želetavy a Předína. Oba týmy, jak mladších žáků, tak starších žáků podali velice sympatický výkon a ve většině zápasů dominovali a odvezli si zasloužené vítězství v obou kategoriích. Nejlepším střelcem obou našich týmů se stal Adam Čermák, který zaznamenal 9 gólů v síti soupeře.

dscn7339.jpg

Náročný program tohoto týdne pokračoval ve čtvrtek 30. listopadu výjezdem na tradiční, prestižní turnaj mladších žáků do Telče, kde je čekali náročné 4 zápasy s týmy Třeště a 3 telčských škol – ZŠ Masarykova, ZŠ Hradecká a Gymnázium Telč. Celý tým podal statečný výkon, nezalekl se žádného soupeře a zúročil námahu z pravidelných tréninků florbalu. Díky skvělým vítězstvím nad ZŠ Masarykova 2:0, ZŠ Hradecká 2:0 a bezbrankové remíze 0:0 s Gymnáziem Telč zaznamenali naši žáci skvělé 2. místo, kdy před nimi skončila pouze ZŠ Třešť.

20171130_113147.jpg

Velký dík proto patří všem žákům, kteří reprezentovali naši školu na těchto dvou turnajích, a pevně doufám, že jim to dodá další chuť a energii do společného tréninku.

Dominik Habermann